Відкриття пам’ятника жертвам голокосту

Сьогодні відбулося відкриття пам’ятника жертвам голокосту на місці колишнього військового містечка на 3-й станції Люстдорфської дороги, 27. Захід приурочено до 75-ї річниці трагічних подій знищення євреїв у порохових складах Одеси у жовтні 1941 року.
Holokost_1
В пам'ять розстріляного, винищеного єврейського населення прозвучала поминальна молитва, були запалені свічки та покладені квіти. У церемонії також взяв участь голова обласної ради Анатолій Урбанський.
Holokost_2
«16 жовтня Одеса була окупована. Тоді ж розпочалася трагічна сторінка в історії нашого міста – було знищено більше 100 тисяч одеситів. Голокост – один з найважчих і пам'ятних уроків минулого, – зазначив під час своєї промови Анатолій Урбанський. – Жорстокість на національному та ідеологічному підґрунті неприпустима у сучасному суспільстві. Одещина багатонаціональний, дружній та дуже толерантний край. Переконаний, що для наших земляків гуманістичні, загальнолюдські цінності завжди будуть стояти на першому місці».

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>