Урочисті заходи у Будинку офіцерів

Oficer_M

Сьогодні в актовій залі Будинку офіцерів південного оперативного командування традиційно відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячені Дню захисника України.

Тут зібралися генерали та офіцери штабу оперативного командування «Південь», Військово-морських Сил Збройних Сил України, військовослужбовці частин та установ Одеського гарнізону, члени їх родин, запрошені гості: ветерани АТО, війни та Збройних Сил, представники влади та громадських організацій.

З нагоди свята військовослужбовці та ветерани Збройних Сил були відзначені грамотами та відзнаками від Одеської обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради та оперативного командування «Південь».

Oficer_01
Oficer_02
Oficer_03

У своїй промові голова обласної ради Анатолій Урбанський зазначив: «Я завжди пишався своїми дідами, які пройшли війну і потім з гордістю носили офіцерські погони. Саме їх військовий шлях є прикладом для мене. Адже охороняти спокій країни завжди було справою самих гідних. Захисник України – це звання єдине для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. Всього за 2 роки народилася нова українська армія. Упевнений, що повернути собі воїнську славу за такий короткий час ми змогли завдяки вашому відчуттю обов’язку та патріотизму. Вітаю усіх зі святом та побажаю успіхів на обраному шляху!».

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>