Спільне засідання постійних комісій облради

Spilne_M

У рамках підготовки до сесії, запланованої на 23 грудня, голова обласної ради Анатолій Урбанський провів спільне засідання постійних комісій. На порядку денному було одне важливе питання щодо перспективного плану формування територій громад Одеської області.

Окрім керівників постійних комісій та уповноважених представників депутатських груп і фракцій у засіданні також взяли участь представники Департаменту «Агентство з питань інвестицій та розвитку» та керівник Офісу реформ з питань децентралізації в Одеській області Юлія Молодожен.

Насамперед депутати заслухали заступника директора Департаменту «Агентство з питань інвестицій та розвитку» Тетяну Безпоясну, яка детально проінформувала присутніх стосовно об’єднання територіальних громад та доопрацювання перспективного плану .

Депутати обласної ради Марина Зінченко та Олег Кутателадзе висловилися за доцільне підтримати добровільно утворені громади, які пройшли громадські обговорення, підтримані населенням та мають відповідні рішення сесій сільських рад.

Учасниками засідання також було обговорено ймовірну конфігурацію об’єднаних громад та кожен з депутатів виходячи з вивчення та аналізу думки громад на території своїх виборчих округів вніс ряд зауважень та пропозицій найбільш перспективні, з точки зору економічного розвитку, варіанти формування територіальних громад.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>