П'ятій школі — 400 тисяч!

В Одеській області продовжується ремонт в учбових закладах.

Scool5_M

«Пришкільна територія — обличчя освітнього закладу. Більшу частину свого часу діти проводять у школах, дитячих садочках та позашкільних навчальних закладах. Саме тому благоустрою, облаштуванню та розвитку освітніх закладів повинна приділятися значна увага», — зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

В Одеській області продовжується ремонт в учбових закладах. На капітальний  ремонт (благоустрій) території Ренійській загальноосвітній школі I – III ступенів № 5 обласною радою було виділено 400 тисяч гривень.

???????????????????????????????

На ці кошти на території школи було покладено понад 300 квадратних метрів тротуарної плитки, встановлено бордюри та три каналізаційні люки, прокладено доріжки до санвузлів, а також заасфальтовано в'їзд до учбового закладу. Ремонтні роботи з благоустрою на території школи, де навчаються 210 учнів не здійснювалися вже більше 18 років.

???????????????????????????????

«Дуже вдячні за виконану роботу депутатському корпусу та особисто Анатолію Урбанському від усього педагогічного колективу школи, від батьків та учнів» — слова вдячності висловила директор школи Тамара Струкова.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>