Позачергова XX сесія Ренійської райради VII скликання

SessRay02_M

12 липня 2017 року відбулось пленарне засідання позачергової двадцятої сесії Ренійської районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради з 34, т.в.о. голови районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутат обласної ради та сільські голови району.
SessRay01_M

В ході роботи депутати розглянули 6 питань порядку денного. Особливу увагу депутати приділили об’єктам соціальної сфери, погодили виділення додаткового фінансування для продовження капітального ремонту пологового відділення в сумі 55 тис.грн., для проведення поточного ремонту хірургічного та реанімаційного відділення центральної районної лікарні у сумі 20 тис.грн... Також було прийнято рішення про виділення додаткового фінансування закладам освіти району для проведення заходів з підготовки до опалювального сезону та придбання обладнання для харчоблоків шкіл на загальну суму сумі 190 тис.грн., відділу культури 35 тис.грн для придбання стелажів для Центральної районної бібліотеки та поточний ремонт районного будинку культури.

Депутат Арабаджи С.Г. ініціював створення робочої групи з підготовки районної цільової програми підтримки студентів медичних закладів та молодих спеціалістів-лікарів, результатом роботи якої буде розробка відповідної програми, яка передбачатиме фінансування навчання в медичних закладах дітей Ренійського району з метою омолодження та збільшення кадрів центральної районної лікарні.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>