Одеські фігуристи привезли 9 медалей!

Kriginka_M
Щоденні тренування на довгоочікуваному великому льоду у Палаці спорту позитивно відобразилися на спортивних результатах фігуристів СДЮЩОР «Крижинка». Так, з чергового етапу Кубка Української Федерації з фігурного катання, який проходив у місті Херсон, наші спортсмени привезли 9 медалей у різних вікових категоріях: перше місце і «золото» вибороли Єва Шульга та Андрій Чайковський, друге місце і «срібло» – Дарина Куркудим, Артем Гридасов, Вадим Новіков, Максим Мамалюк, Холодкова Валерія, третє місце і «бронзу» – Володимир Андрейцев та Євгенія Молявко.

Тепер одеська школа у великому складі гарантовано потрапляє до фіналу змагань, який відбудеться в Одесі у Палаці спорту на початку квітня. Керівництво СДЮШОР «Крижинка» запрошує гостей на змагання щоб підтримати наших фігуристів.

«Одеська льодова арена надала нашим фігуристам путівку у великий спорт. І наші спортсмени вкотре довели, що Одеська школа фігурного катання не обділена талантами. Упевнений, що з кожним роком престиж школи тільки зростатиме, адже тут працюють справжні професіонали, віддані своїй справі майстри. Нехай наступні змагання запам’ятаються новими досягненнями та перемогою, здобутою у чесній та красивій боротьбі», – наголосив Анатолій Урбанський.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>