Обласна рада: Ремонт дамби Хаджибейського лиману

Тривають заходи щодо запобігання руйнування дамби Хаджибейського лиману у місті Одесі.

Damba_M

На капітальний ремонт тіла дамби з обласного бюджету було виділено 40 мільйонів гривень відповідно до Комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Одеській області на 2014—2019 роки. Слід зазначити, що ремонт дамби не здійснювався понад 10 років.

Damba_01

Будівельна компанія «Промбудсервіс», яка стала переможцем тендеру, розпочала протиаварійні роботи наприкінці вересня. Загальний кілометраж ділянки становить понад 900 метрів. Згідно з проектом роботи будуть проводитися в декілька етапів. Вже встановлені два світлофорних комплекси та попереджувальні знаки для регулювання руху на об’їзній дорозі. Після цього почнеться демонтаж захисної стінки дамби, яка складається з трьох рядів бетонних блоків. Планується використовувати геотекстильні матеріали, в які закачають цементно-піщану суміш. Далі будуть проведені роботи зі зміцнення тіла дамби Хаджибейського лиману. Всі підводні та берегові етапи робіт контролюватимуться водолазами. Завершити ремонтні роботи планується до кінця поточного року.

Damba_02

«Обласна рада тісно співпрацює з міською владою з даного питання. В першу чергу, ми повинні турбуватися про безпеку прилеглих населених пунктів, стратегічно важливих об’єктів та підприємств», — зазначив у своєму виступі голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>