Обласна рада: Анатолій Урбанський про підсумки минулого року

Pidsumki_M
У своєму інтерв’ю для регіональних телеканалів «Репортер» та «Одеса» голова обласної ради Анатолій Урбанський зупинився на основних рішеннях, прийнятих депутатським корпусом протягом минулого року:

«Нам з колегами-депутатами вдалося вирішити чимало господарських питань. Зокрема – відновити історичну справедливість та передати будівлю Бродської синагоги єврейській громаді. А Державний архів Одеської області переїде до будівлі на Пироговській, 29. Дана будівля відповідає усім умовам для збереження архівних фондів, оскільки будувалася вона саме для архіву. На її реконструкцію були виділені кошти з обласного бюджету. Наступне – передача комунального підприємства «Фортеця» в управління Білгород-Дністровської міської ради та виділення коштів на протиаварійні реставраційні заходи з реконструкції цього унікального комплексу. Також слід відзначити реконструкцію та відкриття льодової арени у Палаці Спорту. Нарешті до Палацу Спорту повернувся спорт і наші спортсмени мають гідні умови для тренувань, а одесити матимуть змогу стати господарями турнірів міжнародного рівня.

Протягом року було прийнято чимало рішень щодо виділення коштів на ремонт соціальних об’єктів, будівництво доріг, вирішення екологічних проблем, реалізацію програми енергоефективності, закупівлю шкільних автобусів тощо. У новому році робота обласної ради й надалі буде спрямована на соціально-економічний розвиток нашого регіону».

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>