Обласна рада: А.Урбанський відвідав Аккерманську фортецю

Fort_BD_M

Голова обласної ради Анатолій Урбанський відвідав Білгород-Дністровську фортецю з робочим візитом. Анатолій Ігорович спільно з радником голови обласної ради Михайлом Шмушковичем та істориком Андрієм Красножоном проінспектували хід ремонтних робіт північної стіни і перевірили стан вежі № 2 Акерманської фортеці, яка через сильні опади почала руйнуватися.

В.о. керівника КП «Фортеця» Олександр Морозов, висловив занепокоєння з приводу просадки моста Кілійських воріт та відновлення рову. Також Олександр Морозов обговорив з головою облради питання освітлення фортеці і підсвічування пам'ятника в нічний час.

Fort_BD_01

У ході виїзду найбільше занепокоєння викликав у Анатолія Урбанського стан «вежі Пушкіна». Очільник облради доручив законсервувати об'єкт і підготувати проект заміни даху вежі.

«В Аккерманській фортеці закінчили один з етапів протиаварійних робіт у вежі, яка почала просідати. Місцями спорудження покрилося тріщинами і могло обвалитися. Рятувати її почали ще в жовтні минулого року. На протиаварійні реставраційні заходи з реконструкції фортеці з обласного бюджету було виділено 7 мільйонів гривень. Також розпочато укріплення найпроблемнішої частину стіни — Північну, яку регулярно підтоплює з боку лиману. Всі етапи робіт з порятунку фортеці від руйнування заплановано завершити до початку літа. Завдяки тому, що Аккерманська фортеця зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області було передано до господарських рук управління територіальної громади міста Білгород-Дністровський, буде виконано всі необхідні роботи.», — розповів Анатолій Урбанський.

На зустрічі також були присутні перший заступник міського голови Вадим Кесарчук, секретар Білгород-Дністровської міської ради Ольга Ціпуленко.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>