Льодове шоу

З нагоди 40-річчя відомої Одеської школи фігурного катання «Крижинка» у Палаці Спорту відбулося відкриття льодової арени. Для Одеси це не просто довгоочікувана історична подія в спортивному житті міста. Адже протягом 20-ти років одеські фігуристи продовжували спортивну кар’єру в інших містах та країнах. І Нарешті до Палацу Спорту повернеться спорт, чемпіонати і нові чемпіони з фігурного катання.
Lod_M
Льодову арену міжнародного стандарту – 30×60 м з трибунами для 3000 глядачів та новим обладнанням (сучасні пропускні системи, обігрів трибун тощо) було відновлено завдяки згуртованій роботі депутатського корпусу обласної ради та інвесторів. Зокрема, два комунальних підприємства обласної ради СК «Палац спорту» та СДЮШОР «Крижинка» уклали договір оренди, а ремонт було зроблено за кошти інвесторів та меценатів.

«У нашої школи фігурного катання величезна кількість нагород, проте найголовнішим досягненням є те, що у неї – величезна кількість друзів і вихованців. Спорт повернувся у стіни цієї будівлі, а це означає, що юні таланти отримають можливість розвиватися і вдосконалюватися, слава міста й області зростатиме, а Гімн України буде звучати на європейських і світових льодових аренах», – наголосив під час вступної промови Анатолій Урбанський.
Lod_2
Після завершення урочистої частини випускники й вихованці СДЮШОР «Крижинка», спортсмени міжнародного рівня та заслужені тренери з фігурного катання подарували глядачам незабутнє шоу під звуки симфонічного оркестру.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>