День Знань — не за горами

Заклади освіти Ренійського району готові до початку нового навчального року
Sadik_M

Відповідно до розпорядження Ренійської районної державної адміністрації від 29.08.2016 № 297/А-2016 «Про підготовку закладів освіти Ренійського району до 2016/2017 навчального року» з 16 по 19 серпня 2016 року здійснювалась перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року. До складу робочої комісії входили спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, методичного кабінету, управління Держпродспоживслужби в Ренійському районі.

Активну участь в роботі комісії прийняли: голова районної ради Олег Зуєв, перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Самойлюк, заступник голови районної ради Юрій Ціомик. Були перевірені 13 загальноосвітніх навчальних закладів, 10 дошкільних, 4 позашкільних, ДЮСШ і навчально-виробничий комбінат.
Sadik4
Комісія приділила увагу готовності закладів освіти з питань охорони життя і безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, санітарному стану організації харчування дітей, оснащення кабінетів, підготовки спортивної бази, роботи соціально-психологічної служби тощо. Комісія відмітила, що всіма закладами освіти проведенні косметичні ремонти. Коридори, навчальні кабінети та групи пофарбовані, побілені, харчоблоки забезпечені всім необхідним для початку нового навчального року, спортивні зали та майданчики підготовлені до занять, працюють санвузли, в наявності проточна холодна та гаряча вода. Серед зробленого слід відмітити заміну 36 вікон в Ренійському НВК-ліцеї, ремонт системи опалення в спортивному залі в Ренійській гімназії, капітальний ремонт шкільного холу Плавнівської ЗОШ, ремонт харчоблоку в ДНЗ «Івушка» села Лиманське, проведені роботи по утепленню будівлі Долинської ЗОШ, придбання 14 нових дошок в Орлівській ЗОШ, заміна 10 вікон в ДНЗ «Світлячок» села Орлівка, придбання інвентарю та сантехники для харчоблоку ДНЗ «Мартичка» села Новосільське, капітальний ремонт підлоги коридору ЦДЮТ та багато іншого.

Під час огляду загальноосвітніх навчальних закладів Зуєв О.В. та Самойлюк І.М. висловили подяку педагогічно-технічному персоналу за проведену роботу щодо підготовки до навчального року, а також ознайомили з планами райдержадміністрації та райради щодо подальшого укріплення матеріально-технічної бази закладів освіти.
Sadik11
Відділ освіти, молоді та спорту висловлює подяку колективам закладів освіти, батькам за те, що незважаючи на всі труднощі вони роблять все, щоб діти почували себе добре і комфортно.

Велика подяка народному депутату України Олександру Ігоревичу Урбанському за значний вклад, який він робить в модернізацію закладів освіти району.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>