Безпечна Одещина

BezpechnaOd_Y
Голова обласної ради Анатолій Урбанський та його заступник Юрій Дімчогло взяли участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією (голова – Руслан Табунщик).

На засідання також були запрошені: начальник управління захисту економіки в Одеській області Олексій Семенцов, заступник начальника ГУ НП в Одеській області – начальник кримінальної поліції Вадим Могила, заступник прокурора Одеської області Юрій Кічук, заступник начальника оперативного управління ГУ ДФС в Одеській області Геннадій Зелений, перший заступник начальника управління СБУ в Одеській області Сергій Кічук та представник Департаменту фінансів ОДА – Євгенія Осокіна.

Депутати розглянули основні напрямки діяльності та заходи, які увійдуть до проекту обласної комплексної програми «Безпечна Одещина» на 2017—2018 роки. В результаті обговорення члени комісії рекомендували представникам правоохоронних органів надати до обласної ради перелік нагальних питань та пропозиції, які будуть розглянуті на засіданнях постійної комісії та опрацьовані робочою групою.

Нагадаймо, що нещодавно Анатолій Урбанський вручив управлінню СБУ в Одеській області ключі від 8-ми автомобілів підвищеної прохідності для протидії тероризму, які були придбані в рамках реалізації програми «Безпечна Одещина».

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>