Автомагістраль державного значення «Одеса-Рені (на Бухарест) ».

Am_M

Сьогодні голова обласної ради Анатолій Урбанський спільно з представниками Агентства з питань інвестицій та розвитку ОДА провів засідання робочої групи щодо вирішення проблемних питань проектування, будівництва та утримання автомобільної дороги державного значення «Одеса-Рені (на Бухарест) ». Учасники засідання обговорили технічні завдання будівництва автомагістралі за новим напрямком. Зокрема, рекомендували максимально наблизити її напрямок до Чорноморського, Білгород-Дністровського та Ізмаїльського морських портів, а також забезпечити з’єднання з наявними окружними дорогами міст Білгород-Дністровський та Ізмаїл. Окрім цього присутні обговорили питання щодо проведення інвентаризації земельних ділянок, через які проходитиме дорога.

Am_01
Анатолій Урбанський висловив переконання, що наближення автомагістралі до морських портів дасть поштовх економічному розвитку та залученню нових інвестицій. Сьогодні голова обласної ради Анатолій Урбанський спільно з представниками Агентства з питань інвестицій та розвитку ОДА провів засідання робочої групи щодо вирішення проблемних питань проектування, будівництва та утримання автомобільної дороги державного значення «Одеса-Рені (на Бухарест) ».

Am_02
Учасники засідання обговорили технічні завдання будівництва автомагістралі за новим напрямком. Зокрема, рекомендували максимально наблизити її напрямок до Чорноморського, Білгород-Дністровського та Ізмаїльського морських портів, а також забезпечити з’єднання з наявними окружними дорогами міст Білгород-Дністровський та Ізмаїл. Окрім цього присутні обговорили питання щодо проведення інвентаризації земельних ділянок, через які проходитиме дорога. Анатолій Урбанський висловив переконання, що наближення автомагістралі до морських портів дасть поштовх економічному розвитку та залученню нових інвестицій.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>