23 червня – День державної служби

Відповідно до рішення Генеральної Ассамблеї ООН щорічно 23 червня світова спільнота відзначає День державної служби.

Goss_01

З цієї нагоди в Ренійському районному будинку культури відбувся святковий концерт, на який були запрошені працівники установ та організацій, які виконують функції держави в Ренійському районі. А їх не мало. Ренійська районна державна адміністрація, районний суд, районна прокуратура, Ренійській відділ поліції, прикордонна служба «Рені», Ренійське відділення ОДПІ ГУ ДФС податкової інспекції, управління Державного казначейства у Ренійському районі, управління Пенсійного фонду України в Ренійському районі, районний центр зайнятості, Відділ Держкомзему у Ренійському районі, управління ветеринарної медицини у Ренійському районі, відділ статистики у Ренійському районі, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ренійський районний військовий комісаріат, районний відділ Головного управління МНС України та багато інших.

Goss_02

З привітаннями та побажаннями добра і благополуччя до присутніх звернулися голова Ренійської райдержадміністрації Сергій Білюк, заступник голови Ренійської районної ради Юрій Ціомік, секретар виконавчого комітету Ренійської міської ради Галина Соколова, голова Ренійської районної організації профспілки працівників державних установ Євген Ломов, ветерани державної служби Валентина Борисівна Д’яченко, Євгенія Петрівна Мозер, Марія Георгіївна Катаной.

Goss_03

За сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий внесок у розбудову державності та з нагоди професійного свята були нагороджені грамотами кращі державні службовці району та ветерани державної служби.

Goss_04

Всіх присутніх привітали зі святом працівники культури, художні номери яких додали хорошого настрою, оптимізму та наснаги у нелегкій державній праці.

Goss_05
Goss_06

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>