Системна підтримка енергоефективних заходів для фінансової стабільності міста.
Eff_M

Сьогодні розпочав свою роботу форум міст Одеської області на тему: «Особливості опалювального сезону 2016: як подолати високі тарифи? Розбудова системної підтримки енергоефективних заходів для фінансової стабільності міста». Відкрили засідання заступник голови Юрій Дімчогло, керівник проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України» Софія Лінн та директор Бюро регіонального розвитку Одеської області Антон Яроцький.

Eff_1

Представники проекту готові надати підтримку Одеській області у напрямку підвищення енергоефективності багатоквартирного житлового фонду. Зокрема, доопрацювання існуючої програми Енергоефективності Одеської області на 2015—2016 роки, спираючись на кращі українські та міжнародні практики, юридична та інформаційна підтримка, розробка маркетингових матеріалів, допомога в організації та проведенні інформаційно-навчальних заходів для мешканців.

Під час підготовки до форуму голова обласної ради Анатолій Урбанський висловив переконання, що реформа у галузі ЖКГ є вкрай актуальною сьогодні: «На території області діє програма енергоефективності, в рамках якої проводиться переобладнання житлових будинків у Балті, Подільську, Южному, Теплодарі, Чорноморську та Ізмаїлі. Адже з досвіду багатьох європейських країн ми бачимо, що саме комплексна модернізація існуючого житлового фонду здатна кардинально вплинути на скорочення споживання енергоресурсів».

Міські голови повинні бути більш активними у впровадженні енергоефективних заходів у своїх містах і максимально допомагати у цьому людям, допомагати зменшити споживання енергоресурсів та зекономити на рахунках.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>