Зустріч Анатолія Урбанського з олімпійськими призерами

20160910_M4

06 вересня 2016 року голова обласної ради Анатолій Урбанський спільно із депутатами Миколою Авіловим та Віталієм Саутьонковим нагородив цінними подарунками та грошовими преміями золотого призера Олімпійських ігор 2016 з веслування на каное Юрія Чебана та срібну призерку у складі жіночої збірної команди України з фехтування на шаблях Олену Кравацьку.

20160910_01
20160910_02

«Від усього депутатського корпусу обласної ради ми вітаємо наших земляків із блискучими результатами на Олімпіаді, які поповнили скарбничку українських нагород. Ви продемонстрували олімпійську силу духу та волю до перемоги. Користуючись нагодою хочу повідомити ще одну приємну новину – найближчим часом обласною радою буде надано проект реконструкції спортивного комплексу «Олімпієць». Після проведення масштабних ремонтних робіт наші спортсмени будуть забезпечені гідними умовами для тренувань, – наголосив Анатолій Урбанський.

20160910_03

Депутат обласної ради, в минулому також олімпійський чемпіон з десятиборства Микола Авілов побажав спортсменам та тренерському складу нових життєвих та спортивних звершень.

20160910_04

Окрім цього наші призери отримали телевізори від депутата обласної ради Віталія Саутьонкова.

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>