468-річчя міста Рені

Місто Рені, яке розташоване на лівому березі Дунаю, відсвяткувало 468-річчя від дня заснування.

20160914-1_M

З самого ранку в місті відбувся ряд заходів: Богослужіння в Свято-Вознесенському соборі та міський мітинг біля пам'ятника Т.Г. Шевченку. Також в парку Перемоги було організовано концерт і виставку дитячої творчості, в якій взяли участь всі освітні установи. Кращим школам і гурткам були вручені призи від міської ради. Свято в парку завершилося флешмобом за участю вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та зразкового хореографічного ансамблю «Конфетті».

20160914-1_1
20160914-1_2

Опівдні в історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка вишитих бісером ікон майстрині Валентини Іванової. На березі Дунаю для всіх бажаючих була організована прогулянка пароплавом.

20160914-1_3

У другій половині дня на головній площі відбувся парад байкерів. У ньому взяли участь понад 100 байкерів з Одеси, Татарбунар, Ізмаїла, Болграда, Кілії та Рені.

20160914-1_4

Також пройшов конкурс на кращу юшку, в якому брали участь три риболовецькі організації. Покуштувати її могли всі бажаючі.

Привітати ренійців зі святом завітав голова обласної ради Анатолій Урбанський. «Місто Рені — це місто, де живуть працьовиті, гостинні, відкриті, талановиті люди, які люблять своє. Ми обов'язково зробимо наш спільний дім комфортним, кожну сім'ю — благополучною, а перспективи Рені — реалізованими. Зі святом! Всім нам — щастя, любові, здоров'я і миру», — з привітальними словами звернувся голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Концертну програму на міській площі відкрив народний колектив «Дюзава», порадувавши глядачів гагаузькими і молдовськими мелодіями і танцями. Також перед жителями Рені виступили дитячі хореографічні колективи та солісти з Ізмаїлу.

20160914-1_5

Завершилося свято виступами чоловічого вокального колективу «Duke Time» і групи «Premier Project».

Наш корр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>